Za 2+5 minut můžete zažít svůj AHA moment

barevné puzzleMůžete se naučit vydělávat stovky tisíc korun měsíčně, být schopni získat pozornost a vyjít skutečně s každým…

A přesto teprve s bezpodmínečným přijetím sebe sama, si vztahy i peníze dokážete skutečně užít.

Do té doby jedno i druhé dokáží dočasně uspokojit vaše EGO.

Ano, je to určitě příjemné a přesto zjistíte, že je vám to málo!

Dobrá zpráva je, že začnete-li bezpodmínečně přijímat sami sebe, když přestanete sami sobě klást v duchu podmínky a myslet si, že se budete mít víc rádi až vás budou mít více rádi ostatní nebo že vás budou mít raději, když budete mít víc peněz…

Tak velmi brzy po vlastním bezpodmínečném sebepřijetí sami zjistíte, že všechna ta “když nebo až” byla slepými uličkami vašeho života, že stačilo změnit vztah k sobě a vše se potom změnilo jak mávnutím kouzelného proutku.

Zjistíte, že ke spokojenosti a vnitřnímu klidu vám stačí mnohem méně peněz než jste očekávali.

Dále si uvědomíte, že pro spokojenost je mnohem důležitější získat pravidelný peněžní příjem nezávislý na vašem vlastním čase než dokázat investováním vlastního času a pozornosti vydělat jednorázově desítky nebo stovky tisíc.

A do třetice vám dojde, že klíčem ke všemu v životě je přenastavit vztah k sobě a ostatní vztahy už se dokáží přirozeně přizpůsobit sami od sebe.

A teď už to víte!

zářivý zlatý klíčA je jen na vás, jestli se rozhodnete začít od teď zaměřovat více pozornosti sami na sebe a posilovat svoji sebehodnotu a docílit postupně vlastního sebepřijetí. Proces vlastního bezpodmínečného sebepřijetí, je totiž podobný skládání puzzle.

Je potřeba, aby do sebe zapadlo postupně několik dílků a vytvořili jeden celek. Střed našeho vlastního sebeobrazu (našeho životního puzzle), tvoří 3 dílky. Dílek sebeuvědomění, dílek převzetí zodpovědnosti a dílek mám se rád.

Jak tedy získat jasný celkový životní obraz sebe sama?

Sami možná víte z vlastní zkušenosti, že puzzle obrázky často bývá nejsnazší skládat podle okrajů a ne od středu. A stejně tak jednou z možných osvědčených cest, jak začít skládat své životní puzzle, je odhalit jako první aktuální nastavení svého vlastního mozku.

Výsledek můžete znát už za 5 minut. Stačí si ZDARMA odpovědět na 5 otázek na stránce http://smskouc.cz/poznej-mozek/, a získáte informace, které jsou základem pro vlastní sebeuvědomění.

Uvědomíte si, jak váš vlastní mozek zkresluje vnímanou realitu a jaký to má vliv na výsledky vašich rozhodnutí. Zjistíte,  jak se začít rozhodovat v důležitých životních situacích tak, abyste i po čase většinu svých rozhodnutí považovali za správná.

V životě o naší budoucnosti  rozhodují maličkosti.

A jednou z těch důležitých maličkostí může být právě vyplnění tohoto testu. Je to stejné jako v případě skládání puzzle. Aby mohly části skládanky puzzle zapadnout přesně do sebe, je potřeba si uvědomit souvislosti, být schopen všímat si maličkostí, dokázat změnit úhel pohledu a podniknout akci.

Právě teď je touto akcí vyplnění testu.

A garantuji vám, že má potenciál stát se průlomem a výrazným skokem vpřed ve vašem vnímání sebe sama.

Proč si to myslím?

Protože jsem  stejný test sám vyplnil před 3 lety a zažil jsem díky němu sérii AHA momentů. A jsem si jistý, že stejně mohou výsledky testu ovlivnit pozitivně i váš život.

jan-cepelka-vyrez

Jan Čepelka
Autor SMSkouč.cz